период од-до
  -  
ЕкономијаСветХроникаМетрополаКултураСпортОмнибусАктуелноОтворенаСценаВо фокусот
Online Забава
Датум: 19.05.2017, 12:00

Моника Белучи страсно љуби на сценаМоника Белучи, домаќинката на Канскиот филмски фестивал 2017 го изненади 14 години помладиот француски колега Лекс Лутц, а и публиката на фестивалот. Белучи излезе на сцената, го фати за коса и страсно го бакна во уста.

Нему очигледно воопшто не му пречеше овој филмски бакнеж

#Останати вести
Крис Корнел се самоубил

Оставете коментар за објавената вест
Од кого:
Коментар:
*Внесете го кодот во празното поле
ASP CAPTCHA Generator
Најнови вести