период од-до
  -  
МакедонијаЕкономијаЕврорамаСветХроникаМетрополаКултураСпортОмнибусАктуелноОтворенаСценаВо фокусот
Online Омнибус
Датум: 23.09.2011, 23:04

ФОТО: Боо, најслаткото куче на светот

Речиси преку ноќ, кученцето Боо стана ѕвезда. Повеќе од 1.8 милиони корисници на Фејсбук веќе го прогласија за најслаткото кученце на светот.

Сегашниот изглед на Боо е сосема случаен. Откако влакната му пораснале почнале да му се заплеткуваат, па сопственикот решил да го потшиша. Резултатот од тој потфат го гледате на фотографиите, кои сега се хит на Фејсбук.

#Останати вести
ВИДЕО: Човекот птица пролета низ грандиозниот Тианмен
ФОТО: Италијанка на свадба со превез долг 2,9 километри
Се обидува да не мисли дека ќе биде крал
НАСА потврди дека остатоци од сателитот паднале на Земјата

Оставете коментар за објавената вест
Од кого:
Коментар:
*Внесете го кодот во празното поле
ASP CAPTCHA Generator
jas, 24.09.2011 01:18:39
Preslatko e:))) Kako plisana igracka!UIste da napisevte sto rasa e , ke bese podobro.
mili, 24.09.2011 01:55:26
big likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Alek, 24.09.2011 14:43:43
Koja rasa e ova slatko kucence?
Lide, 25.09.2011 12:00:22
Preslatko
Ana Mitevska od Kumanovo, 25.09.2011 13:55:49
Mnogu si go sakam!
Најнови вести