период од-до
  -  
МакедонијаЕкономијаЕврорамаСветХроникаМетрополаКултураСпортОмнибусАктуелноОтворенаСценаВо фокусот
Online Забава
Датум: 15.02.2017, 16:09

Милена Дравиќ се враќа на серијаЛегендарната Милена Дравиќ повторно ќе застане пред камерите. Деновиве во Белград се снима третата сезона од серијата "Комшије", открива актерот и режисер Милутин Караџиќ.

Тој деновиве во Белград ја снима третата сезона од серијата "Комшије" . Новите епизоди би требало да почнат да се емитуваат во почеток на март.

Милан го договори враќањето на Дравиќ на екраните.#Останати вести
„Металика“ најави нова турнеја
Гансен роузис исвиркани во Австралија
Концерт на Цетински и на Георгиев во „Борис Трајковски“
Хју Џекман повторно боледува од рак

Оставете коментар за објавената вест
Од кого:
Коментар:
*Внесете го кодот во празното поле
ASP CAPTCHA Generator
Најнови вести