период од-до
  -  
МакедонијаЕкономијаСветХроникаМетрополаКултураСпортОмнибусАктуелноОтворенаСценаВо фокусот
Online Забава
Датум: 20.03.2017, 13:34

Џоли фалсификувала документи за посвојување

Моун Сарат, хуманитарен работник од Камбоџа, тврди дека холивудската актерка и режисерка Анџелина Џоли во документите за посвојување на нејзиниот син Мeдокс користела невистинити информации.

51-годишниот хуманитарен работник признал дека фалсификувал документи за посвојување на Мeдокс, кој сега има 15 години.
- Анџелина мораше да го смени неговото име, а тоа на суд морав јас да го направам. Лажев на суд дека сум негов татко, како би ја забрзал целата постапка - објаснил Сарат и додал дека би сакал актерката никогаш повеќе да не се врати во Камбоџа.#Останати вести
"Свонс" повторно во Скопје
Актерот Адам Драјвер ослабна до непрепознатливост
Новиот албум ќе го објавам на македонски, српски и на хрватски јазик
Мистер Бин е жив
Почина легендарниот музичар Чак Бери

Оставете коментар за објавената вест
Од кого:
Коментар:
*Внесете го кодот во празното поле
ASP CAPTCHA Generator
Најнови вести